Išankstinio apmokėjimo internetu Taisyklės ir Sąlygos

1. Užsakymo Taisyklės ir Sąlygos

1.1.Ši sutartis nėra nuomos paslaugų teikimo sutartis. Nuomos paslaugos („Nuomos Paslaugos”) bus suteiktos pagal atskirą nuomos sutartį, kurią nuomos metu turėsite pasirašyti su Solorent

2. „Mokėk Dabar” Taisyklės ir Sąlygos

2.1. Rezervavimo metu paspaudę mygtuką „Aš sutinku” patvirtinate, kad jūs pasirašote šią sutartį su Solorent ir sutinkate su jos taisyklėmis ir sąlygomis. Pasirašydami šią sutartį jūs sutinkate iš Solorent pirkti nominalios vertės vaučerį („vaučeris”), kurio vertė lygi Solorent nurodytai kainai. Solorent suteiks jums vaučerį, kuris bus atsiųstas elektroniniu paštu, ir užsakys jums Nuomos Paslaugas. Pateikę šį vaučerį, jūs galėsite pasinaudoti Vietinio Tiekėjo Nuomos Paslaugomis ir išsinuomoti automobilį.

2.2. Rezervavimo internete metu jūs privalote sumokėti vaučerio vertės dydžio sumą. Nuo apmokėjimo momento jums suteikiama teisė naudotis nuomos paslaugomis. Suma bus nuskaičiuota nuo jūsų kreditinės kortelės arba debetinės kortelės rezervavimo metu. Vaučeris nebus suteiktas iki kol nuomos suma bus pilnai apmokėta. Sudarydami šią sutartį jūs suteikiate Solorent teisę nuskaičiuoti nuo jūsų kreditinės arba debetinės kortelės sumą lygią nurodytai vaučeryje, o taip pat papildomus mokesčius (jei tokie yra) nurodytus šioje sutartyje.

2.3. Vaučeriu, kurį įsigijote, bus apmokėta automobilio nuoma, įskaitant PVM: pasirinktas automobilis rezervuotam dienų skaičiui, taip pat kitos rezervavimo metu patvirtintos kaip įskaičiuotos į nurodytą kainą paslaugos.

2.4. Visos papildomai pasirenkamos paslaugos (pvz. speciali įranga, papildomas vairuotojas, pasirenkami draudimai, kuras, papildomos nuomos dienos) bus skaičiuojami kaip papildomi mokesčiai, kuriuos jūs turėsite sumokėti tiesiogiai Vietiniam Tiekėjui pasiimant arba grąžinant automobilį.

2.5. Jei rezervacija atšaukiama jos atlikimo dieną, rezervacijos atšaukimo mokestis yra 5% nuo apmokėtos sumos.

2.6. Jei rezervacija atšaukiama likus daugiau nei 3 dienoms iki numatomos nuomos pradžios laiko, klientui taikomas rezervacijos atšaukimo mokestį 20 EUR.

2.7 Jei rezervacija atšaukiama likus 3 dienoms iki numatomo nuomos pradžios laiko, klientui negrąžinama fiksuota apmokėjimo dalis, kuri lygi 3 nuomos dienų kainai
Jei Jūsų rezervacijoje numatomos nuomos trukmė buvo trumpesnė nei 3 dienos, visa išankstinio apmokėjimo suma yra negrąžinama, kaip kompensacija atšaukiamai rezervacijai

2.8 Jei numatomu nuomos laiku klientas neatvyksta nuomotis automobilio ir rezervacija neatšaukiama, pinigai už iš anksto apmokėtą rezervaciją yra negrąžinami

2.9. Siekdami susigrąžinti už vaučerį sumokėtą sumą (kai taikoma), siųskite savo užklausimą šiuo adresu.

info@solorent.lt
Solorent
Tolžės g. 62 g.
91108 Klaiėda
Lietuva

3. Užsakymų pakeitimai

3.1. Atsižvelgiant į galimybes ir sąlygas, nurodytas žemiau punkte 3.2, jūs galite keisti savo užsakymą internetu – ne vėliau nei likus 24 h iki nuomos pradžios, arba bet kuriuo metu iki nuomos pradžios - telefonu +370 647 47 149. Atsižvelgiant į sąlygas pateiktas žemiau, jūs galite naudoti turimą vaučerį alternatyvių paslaugų apmokėjimui.

3.2. Jūsų užsakymo pakeitimams galioja šie apribojimai:

a) Jeigu pakeitus užsakymą kaina už Nuomos Paslaugas yra didesnė nei nominali jūsų turėto vaučerio vertė, susidariusį kainos skirtumą turėsite sumokėti rezervacijos keitimo metu.
b) Jei pakeisto užsakymo suma yra mažesnė nei nominali vaučerio vertė, skirtumas NEBUS GRĄŽINAMAS.

4. Bendros sąlygos

4.1. Niekas šiose Taisyklėse ir Sąlygose nesumažina jūsų įstatyminės teisės atgauti sumokėtą sumą.
4.2. Solorent yra atsakinga už jūsų patirtus nuostolius, jei Solorent pažeidžia Sutartį, kurioje tokie nuostoliai yra numatyti kaip Sutarties nutraukimo dėl tokio įvykio, pasekmė. Nuostoliai yra laikomi numatytais, jei jie buvo Solorent ir jūsų apsvarstyti užsakymo metu. Solorent nėra atsakinga už netiesioginius nuostolius, atsiradusius kaip pagrindinio nuostolio ar žalos šalutinis rezultatas ir kuris negalėjo būti Solorent ar jūsų numatytas (kaip pelno ar galimybės praradimas).
Jei užsakymo internetu metu buvo naudojama kreditinė kortelė, ta pati kreditinė kortelė turi būtį pristatyta atsiimant automobilį.

Edit Page

Paieška

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, tinklapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su solorent.lt slapukų politika.