:
:

VEIKLOS NUOMA

Toyota Yaris 1.5 Active

hero-exterior-4_2sw-2020-yaris-resized-4.png
Kaina nuo 152 EUR/mėn + PVM.
Pradinė įmoka 10%,
Į kainą įskaičiuota: Civilinis ir Kasco draudimai.
Laikotarpis 48 mėn., Rida 100 000km.

Toyota RAV4 Luxury 2.0 AT

r1-1-300x150.png
Kaina nuo 399 EUR/mėn + PVM.
Pradinė įmoka 0 EUR. Sutarties mokestis 0 EUR.
Į kainą įskaičiuota: Kasco ir TPVCA draudimai; Remonto darbų organizavimas ir priežiūra; Žieminės ir vasarinės padangos; Padangų saugojimas ir keitimas; Administravimas;
Laikotarpis 48 mėn., Rida 100 000km;

Toyota Proace Verso

1-8-300x150.png

Kaina nuo 400 EUR/mėn + PVM.
Pradinė įmoka 10%,
Į kainą įskaičiuota: Civilinis ir KASKO draudimai, draudiminių įvykių administravimas, pagalba kelyje 24/7, žieminės padangos.
Nuomos laikotarpis 3 metai, rida 3500km/mėnesiui.

Kontaktinė forma:

Klientui reikia žinoti tik vieną telefono numerį, kuriuo paskambinus suteikiama visa informacija apie automobilį.
Mes pasirūpiname automobilio transportavimu visose ES šalyse, bei konsultacijomis draudimo ir kitais klausimais.
Parenkamas palankiausias sąlygas siūlantis draudikas, administruojami ir atnaujinami draudimo polisai, administruojami draudžiamieji įvykiai, o taip pat kita pagalba susijusi su automobilių vertintojais ir servisais.
Kol Jūsų automobilis remontuojamas, Jums suteikiamas kitas automobilis.
Suderinamas tinkamiausias laikas automobilio plovimui ir (ar) valymui, paimamas ir pristatomas automobilis suderintais adresais.
Pagal gamintojo nustatytą ridą automobilis aptarnaujamas servise. Remontuojamos arba pakeičiamos visos nusidėvinčios detalės, pagal gamintojo reikalavimus (valytuvai, stabdžių kaladėlės, stabdžių diskai ir kt.), o taip pat ir kitos detalės neįtrauktos į gamintojo garantiją;
Pagal valstybės nustatytą tvarką atliekame privalomąją techninę priežiūrą, sekame periodiškumą, administruojame.
Suderinamas tinkamiausias laikas sezoninių padangų keitimui 2 kartus per metus. Kol nenaudojamą komplektą saugojame, administruojame ir kontroliuojame, kad atitiktų draudimo keliamus reikalavimus.
Automobilis paimamas ir pristatomas pagal iš anksto suderintą laiką ir adresą.
Suteikiame Statoil kreditines degalų korteles su nuolaida kurui, plovyklai ir kitoms prekėms. Mėnesio gale, pateikiama išsami ataskaita ir sąskaita.
GPS kontrolės sistema suteikia galimybę kontroliuoti kiekvieno automobilio buvimo vietą, ridą, maršrutus ir sustojimus realiu laiku, pateikia reikiamas ataskaitas pagal užklausą.
Surenkamos visos sąskaitos, vertinamas duomenų teisingumas ir pateikiama viena sąskaita.
Konsultuojame visais klausimais susijusiais su automobilių parko valdymu ir ne tik: Automobilių parko atnaujinimas bei senų automobilių realizavimas; Automobilių parko valdymas ir optimizavimas; Su automobilių aptarnavimu susijusių partnerių atranka (remontas, draudimas, plovimas, padangos, komplektacijos papildymas, kuras ir kt.; Visi kiti kasdieniniai klausimai;
Edit Page

Paieška

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, tinklapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su solorent.lt slapukų politika.